Naleznete zde kompletní informace o naší škole, rozvrhy hodin, plán akcí školy, fotogalerii, ukázky prací našich žáků, aktuality, kontaktní údaje atd.

Klub mladého diváka

Klub mladých diváků 2019/2020

 


Milí milovníci divadla,

Tentokrát změníme žánr a od rozverné komedie se přesuneme ke klasice. 4. 3. uvidíme Evžena Oněgina od A. S. Puškina v divadle ABC.

Z ruchu Petrohradu uniká Oněgin před intrikami a společenskou přetvářkou na venkov, kde chce najít novou životní inspirací. Jako většina městských lidí je však nemile překvapen. Na vesnici nachází jediného přítele, mladého básníka, a díky němu jedinou společnost, která se nabízí v domě Lariných. Oněgin však i sem vnese lehkomyslné manýry městské zlaté mládeže, proti nimž nemá vesnická společnost obranu, a vše vyústí v katastrofu.

Příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky je básnickou sondou do lidské duše. Mladík bez smyslu života a životního cíle se žene z místa na místo, nikde nemá klid, je přesvědčený, že svět je nudný a život je předem prohraná hra. Aby pochopil, že zoufalství nevychází zvnějšku, ale pramení z jeho vlastní duše, musí zradit přátelství, zmařit lidský život, ztratit skutečnou lásku a dohnat sebe sama až k branám pekel.

Sraz je v 18.00 na zastávce Lhotka.

Těším se na vás

Ivana Nuhlíčková

 

 

 

Milí milovníci divadla,
Ve čtvrtek 13. února jdeme do divadla Broadway na muzikál Kvítek mandragory. Představení začíná v 18.00, trvá asi dvě a půl hodiny.
Užijeme si muzikálovou komedii s písněmi Heleny Vondráčkové, s překvapivou detektivní zápletkou a ještě překvapivějším rozuzlením. V sázce je mnohé! Dopadení šéfa podsvětí, obrovský balík peněz a vzácný diamantový šperk, ale také síla přátelství.
Nečekejte žádné vznosné umění, spíš trochu crazy zábavu se známými tvářemi. Prostě se zasmějeme.
Sraz je v 17.00 na zastávce Lhotka (směr Kačerov).
Oblečení decentní.
Těším se na vás, rodičům a prarodičům děkuji za spolupráci.
Ivana Nuhlíčková

 

 

Milí milovníci divadla.

V pondělí 27. 1. se napotřetí pokusíme zahájit divadelní sezonu, tentokrát snad již úspěšně. Čeká nás představení KOLAPS nového cirkusu LOSERS CIRQUE COMPANY, který hostuje v divadle Na Fidlovačce.

Losers Cirque Company s neodolatelnou hravostí, pohybovou grácií, elegancí a šarmem opět boří hranice možností lidského těla a popírá zákony gravitace. Tentokrát si divácké smysly podmaní a okouzlí poeticky laděným putováním životními kolapsy, které jsou našimi věrnými společníky už od dětských her. Kolaps neotřele interpretují jako fenomén paradoxů, něco, co nás sráží a současně pozvedá, brzdí a současně posouvá, zraňuje a současně zoceluje...

Sraz je v 17.45 na zastávce Lhotka (směr Kačerov). Na Kačerově nepřestupujeme, jen projíždíme! Představení trvá cca 70 minut.

Oblečení decentní, netřeba vyloženě formální.

Těším se na vás, děkujeme rodičům a prarodičům, že nám divadelní zážitky umožní.

Ivana Nuhlíčková

 

Milí milovníci divadla, rodiče a prarodiče,

Zahajujeme novou divadelní sezonu. Loňská byla velmi příjemná, doufejme, že i letos budou představení zajímavá a užijeme si krásné divadelní zážitky.

Poprvé si vyjdeme v pondělí 4. listopadu do divadla ABC na představení Tančírna 1918 - 2018 v režii Pavla Kheka.

Protančíme s herci posledními sto lety naší historie, necháme se provést po důležitých meznících historie naší republiky. Průvodci budou tanečníci, kteří nestárnou, i když se kolem nich řítí dějiny.

Divadelní hra Tančírna vznikla téměř před 30 lety v pařížské divadelní společnosti Le Théatre du Campagnol a stala se námětem pro světově známý film Tančírna režiséra Ettore Scoly.

Sraz je v 18.00 na zastávce Lhotka (směr Kačerov) a v 18.15 na Kačerově. Představení trvá přibližně dvě a půl hodiny. Děti si lze vyzvednout podle dohody u divadla, na Kačerově nebo na zastávce Lhotka (směr od Kačerova).

Oblečení decentní (ne džínsy), ale není třeba vyloženě formální.

Děkuji rodičům a prarodičům za spolupráci a těším se s dětmi do divadla.

Ivana Nuhlíčková




Klub mladých diváků 2018/2019

 

Milí milovníci divadla, rodiče a prarodiče,

Letošní divadelní sezona byla příjemná, žánrově pestrá, podívali jsme se do různých typů divadel. Africká královna zaujala nasazením obou herců, Sugar nadchla výpravou, zpěvem a muzikálovou rozverností, Růže pro Algernon nutila k zamyšlení nad náročnými tématy a Králova řeč potěšila nosným příběhem i hereckými výkony.

Děkuji všem milovníkům divadla za velmi kultivované chování a spolehlivost, je radost vědět, že naše děti zvládnou s elegancí každou situaci. Rodičům a prarodičům patří dík za to, že nám podobné zážitky umožňují, i za spolupráci při pozdních návratech.

Do divadel se vypravíme i příští školní rok, rádi uvítáme nové nadšence. Děti, které mají zájem, dostanou na začátku června přihlášky, na nich jsou všechny potřebné informace. Bylo by fajn, kdybychom zvládli administrativu do konce školního roku, do divadla bychom mohli hned od září.

Bylo mi potěšením se s vámi vypravit do hlediště. Užijte si příjemně prázdniny, dávejte na sebe pozor a na shledanou na podzim.

Ivana Nuhlíčková


 

 

Milí milovníci divadla,

Růže pro Algernon bylo komorní představení se strhujícím výkonem Jana Potměšila, příběh nutil k zamyšlení nad zásadními otázkami - je lepší být chytrý, ale osamělý, nebo ne až tak moc chytrý, ale v prostředí, kde má člověk přátele, kde se dobře orientuje a kde ho mají rádi? Každý si určitě odpověděl sám.

Tentokrát se vypravíme do divadla Pod Palmovkou na hru Králova řeč. Možná znáte stejnojmenný film z roku 2010 se skvělým Colinem Firthem a. Geoffreym Rushem.




Hra byla napsaná podle tajných deníků královského logopeda Lionela Logua. Je to skutečností inspirovaný osud britského krále, potýkajícího se s koktáním, který musel na trůn nastoupit po abdikaci svého bratra Eduarda, jenž dal přednost sňatku s rozvedenou Američankou. Byl nesmělý, ale zodpovědný, a za pomoci své manželky (maminka současné královny Alžběty II.) zvládl obtížnou situaci, v níž se ocitl on sám i Spojené království.

Sraz je v 18.00 na zastávce Lhotka, představení začíná v 19.00, končí přibližně ve 22.00.

Děkuji rodičům i prarodičům za spolupráci

Ivana Nuhlíčková

 

Milí milovníci divadla,

Muzikál Sugar byl osvěžující zážitek s udivujícími výkony herců. Vzpomínce na klasické filmové zpracování dodal novou jiskru a lesk.

Tentokrát to bude o něco vážnější, v pondělí 18. 2. 2019 jdeme do Divadla v Celetné na Růži pro Algernon, představení divadelního spolku Kašpar.

Jedná se o divadelní adaptaci oceněné povídky Daniela Keyese v režii Jakuba Špalka.

Charlie Gordon (hraje Jan Potměšil) je mladík s IQ 68 (Forrest Gump měl 75), který má jediný sen - být chytrý. Je to drsný, ale zároveň dojemný příběh o tom, že ta největší dobrodružství může člověk zažít sám v sobě, o touze překonat sám sebe i o tom, co potřebujeme k tomu, abychom byli v životě chvíli šťastní. Lze ho vnímat i jako zamyšlení nad tím, v čem spočívá skutečná hodnota člověka.

Představení začíná v 19.30, trvá přibližně 100 minut.

Sraz je v 18.15 na zastávce Lhotka (směr Kačerov), v 18,30 na Kačerově.

Děti lze vyzvednout u divadla, na Kačerově nebo na zastávce Lhotka (směr od Kačerova).

Oblečení prosím decentní, ale není nutné vyloženě formální.

Děkuji rodičům i prarodičům za pochopení a spolupráci.

Ivana Nuhlíčková


Milí milovníci divadla,

Africká královna přinesla příjemný zážitek, místy trochu překvapivý, nejvíc udivilo nasazení obou herců, kteří celé představení odehráli.

Tentokrát nás čeká muzikál Sugar napsaný podle scénáře k legendárnímu filmu Někdo to rád horké. Když přišel kdysi režisér a scénárista Billy Wilder za vlivným producentem Davidem Selznickem s námětem na scénář, v němž se snoubí komedie a gangsterka, producent ho odmítl, že takové spojení nemá šanci zaujmout. Wilder se naštěstí nenechal odradit a výsledkem je nesmrtelná komedie. Na jejím úspěchu se podílela nejen zápletka - co všechno se může stát, když si dva muzikanti zahrávají s gangstery a zmotá se do toho dívčí orchestr, krásná Sugar i milionáři -, ale i hlavní představitelé - Marylin Monroe, Tony Curtis a Jack Lemmon.

Na základě tohoto příběhu vznikl muzikál, který byl uveden na Brodwayi v roce 1972.

Divadelní představení se koná v úterý 15. ledna od 19 hodin v divadle Na Fidlovačce.

Sraz je v 17.45 na zastávce Lhotka (směr Kačerov). Tentokrát kolem Kačerova jen projedeme.

Oblečení prosím decentní, ale není nutné vyloženě formální.

Děkuji rodičům i prarodičům za pochopení a spolupráci.

Ivana Nuhlíčková


Milí milovníci divadla,
Zahajujeme novou sezónu, je nás zase o několik víc, tak doufám, že nás čekají minimálně stejně příjemné zážitky jako loni.
Prvním představením bude 4. prosince hra Africké královna v divadle Palace. Tento příběh C. S. Forestera možná znáte z dnes již klasického filmu The African Queen s Humphreym Bogartem a Katharine Hepburnovou.
Těžko by se hledal méně sourodý pár, než jsou oni dva. On, ostřílený lodník, který už prožil na své lodi Africká královna hodně dobrodružství, a touží si jen v klidu užívat života. Ona v poklidu prožila celý svůj dosavadní život. Spořádaná dcera ze slušné nábožensky založené rodiny naopak prahne po dobrodružství a odvážných činech, samozřejmě v souladu se spořádanou morálkou. Tito dva se souhrou náhod ocitnou na jedné lodi, a to doslova, navíc v obklíčení nepřítele. Není to příjemná situace, překážejí si, lezou si na nervy, mají naprosto rozdílný názor na alkohol, zpěv náboženských písní, i na to, jak se postavit německé hrozbě a co je nebo není vlasteneckou povinností. Přesto spolu nakonec projedou nebezpečnými peřejemi, přežijí nepřátelskou palbu, zrádné mělčiny, ztroskotání i útoky komárů a překonají i počáteční nevraživost.
Humorný i dramatický příběh odehrávající se v Africe uprostřed první světové války baví čtenáře i diváky už řadu let a stále neztrácí nic ze své působivosti.
Hrají Linda Rybová a Hynek Čermák.
Sraz je v 18.00 na zastávce Lhotka (směr Kačerov), v 18.15 na Kačerově, pro ty, kdo jdou na den otevřených dveří, v 18.45 u divadla.
Oblečení prosím decentní, ale není nutné vyloženě formální.
Děkuji rodičům i prarodičům za spolupráci.
Ivana Nuhlíčková







Klub mladých diváků 2017/18

 

Milí milovníci divadla,

Letošní sezóna KMD se vydařila, výběr divadel i dramat byl pestrý a zajímavý, myslím, že každý si našel něco, co ho zaujalo.  Na Vinohradech okouzlilo prostředí a známé tváře, v ABC poněkud jadrnější pojetí zábavy (některé citáty kolují doteď), V Dlouhé rezonoval věk, nadchlo hudební a pěvecké nasazení. Čapek v Rokoku byl mrazivější, ale ti mladší leccos pochopili, my starší se rozpomněli na zapomenuté podrobnosti, všichni si uvědomili, že některé věci nejsou samozřejmé.

Děkuji rodičům, zvlášť maminkám, že nám ty příjemné zážitky umožňují, cením si i spolupráce při pozdních návratech.

Doufám, že příští sezóna bude minimálně stejně inspirující, třeba i lepší. Kdybych se ve třídách minula s někým, kdo má zájem se k nám připojit, nebojte se mě vyhledat, bereme každého kulturního mladého diváka.

Byla radost se s vámi vypravit do hlediště. Užijte si prázdniny a těším se na vás na podzim.

Ivana Nuhlíčková


 

 

Milí milovníci divadla,

Po dvou veselohrách na závěr letošní sezony zvážníme a v divadle Rokoko si vychutnáme představení Čapek.

Autoři chtěli vedle závěru života Karla Čapka podtrhnout i podobnost třicátých let minulého století s dneškem. Paralelu doby podporují na začátku i v závěru fiktivní rozhovory Karla Čapka s Václavem Havlem. Propojili osobní tragédii tohoto demokrata, filozofa, spisovatele a dramatika s koncem první republiky. Rok po roce sledují blížící se nacistickou hrozbu, mnichovskou zradu, smrt T.G.M. i Čapkův konec.

Čapek jako by pociťoval malost českého národa, snaží se burcovat, bojovat s lidskou lhostejností, zbabělostí a nenávistí. Není politik ani diplomat, má k dispozici jen slova, ale k nim i přesvědčení o správnosti svých postojů, boje s nemravnými a zbabělými idejemi své doby.

Trailer najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=oBASx-WCvxI

Představení je 29. 5. 2018 v 19 hodin v divadle Rokoko, podrobné pokyny včas pošlu.

Ivana Nuhlíčková

 

 

Milí milovníci divadla,

Už jsme si dopřáli klasické drama ve velkém divadle, současnou hru (Kdyby chudák Bedřich Smetana tušil, že nejvíc mladým divákům utkví poněkud hrubší vyjadřování jedné z postav a její hodnocení shrnuté do záplavy jadrných slov!) v o něco civilnějším stánku umění, a teď přišel čas na adaptaci knížky pro puberťáky, kterou v Divadle v Dlouhé pojali jako hudební komedii.

Tajný deník Adriana Molea od Sue Townsendové asi většina z vás zná.  Maminka Pauline, otec George a syn Adrian Moleovi. A také jejich babička May s poněkud radikálními názory. Na první pohled běžná rodina. Kromě toho spolužáci, spolužačky, sousedé a známí. Prožijeme rok a čtvrt dospívání britského puberťáka Adriana a nejtěžší okamžiky v životě, které zná skoro každý - dětství mizí v dáli, hormony se bouří, rodiče se rozvádějí a k tomu ještě ty problémy s pletí...

Ukázka:

Čtvrtek, 1. ledna

SVÁTEK V ANGLII, IRSKU, SKOTSKU A WALESU

Moje novoroční předsevzetí:

1) Budu pomáhat slepcům přes ulici.

2) Budu si věšet kalhoty na ramínko.

3) Gramofonové desky budu ukládat do obalů.

4) Nezačnu kouřit.

5) Přestanu si mačkat uhry.

6) Budu hodný na psa.

7) Budu pomáhat chudým a nevědomým.

8) Po tom, co jsem dneska v noci slyšel zezdola ty nechutné zvuky, přísahám, že nikdy nebudu pít alkohol.


Představení je 26. 2. 2018 od 19 hodin v Divadle v Dlouhé, detailní pokyny včas pošlu.

Ivana Nuhlíčková

 

 

Milí milovníci divadla,

Alžbětinského klasika jsme si náramně užili. Julie byla křehká, Romeo mužný, chůva rázná, děj pohltil téměř všechny. I ti, kdo byli v divadle poprvé v životě, odcházeli s rozzářenýma očima.

Pro mě byl navíc velkým zážitkem pohled na krásné mladé dámy a elegantní mladé muže, v něž se proměnili naši žáci. Jejich chování nelze vytknout vůbec nic, etiketa je jim vlastní.

Rodiče a prarodiče, děkuji za spolupráci a vězte, že máte na koho být hrdí, i když to tak možná občas nevypadá.

V adventním čase si 12. 12. 2017 užijeme představení divadla ABC Bedřich Smetana: The greatest hits. Změníme žánr i dobu, přesuneme se do současnosti a čeká nás veselohra.

Komický muzikál s podtitulem Osm a půl opery za jednu cenu napsal Ivan Hlas. Árie Bedřicha Smetany v něm zazní jako reggae, rock-and-roll, pop nebo rocková balada, to vše s živou hudbou.

Fiktivní divadelní soubor přinutí svízelná finanční situace vyhovět podmínkám grantu a zakomponovat do jednoho představení všech devět klasikových oper. Děj se odehrává na několika zkouškách souboru, takže nahlédneme i do tvůrčího procesu vzniku představení.

Ochutnávka atmosféry na:

https://www.youtube.com/watch?v=f_IqnklSxik

Detailní instrukce včas pošlu.

Ivana Nuhlíčková


 

 

Milí milovníci divadla,

Tuto sezónu zahájíme velkým dramatem ve velkém divadle. 9. listopadu se zajdeme podívat do Vinohradského divadla na představení Romeo a Julie v režii Juraje Deáka.

Ten příběh určitě všichni znáte, znají ho i ti, kdo netuší, že v alžbětinské Anglii na přelomu 16.  a 17. století žil a psal dramatik William Shakespeare. Mladí milenci z Verony (Julii bylo čtrnáct, Romeovi šestnáct) se stali symbolem hluboké lásky, která se dokáže postavit rodové zášti, intrikám, předsudkům a nenávisti. Jejich příběh se dočkal mnoha ztvárnění ve filmu (možná znáte ten s Leonardem DiCapriem), muzikálu, baletu i opeře, nezapomenutelné jsou i některé divadelní inscenace (třeba v Národním divadle v roce 1963 s nedávno zesnulým Janem Třískou).

Všichni máme rádi dobré konce, ale někdy se to v životě zkomplikuje a zamotá. Nechme se vtáhnout do příběhu plného soubojů, vyznání, intrik a touhy, nebojme se podlehnout dramatickému střetu krajních poloh lidských citů - hluboké lásky a stejně hluboké nenávisti.

Přemýšleli jste někdy o tom, proč je dílo W. Shakespera divácky oblíbenější mimo angloamerické prostředí?


Sejdeme se v 17.45 na autobusové zastávce Lhotka (naproti kostelu), pokud nemáte tramvajenku, nezapomeňte prosím na lístek. Představení končí kolem 21.50, děti můžete vyzvednout na Kačerově a na autobusové zastávce Lhotka.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí milovníci kultury,

Oslovení patří i těm, kdo k zájmu o divadlo teprve vykročili. Jsem moc ráda, že se nás sešlo dost na to vyrazit do světa fantazie a umění. Doufám, že si letošní rok užijeme, že představení pohladí duši, nechají nakouknout do jiných světů, podnítí k zamyšlení, třeba i k debatě, navodí příjemný pocit a přimějí nás vyladit se do slavnostní nálady.

Velmi mě těší, že s námi půjdou i pánové, člověk má ve večerní Praze jistější pocit.

Děkuji rodičům, že nám svou velkorysostí takové zážitky umožňují, a tiše doufám, že se jim to vrátí v podobě rozzářených očí a vyprávění o představení. Vidím to úplně živě:

Maminka: Tak co, jaké to bylo?

Dítě: Dobrý.

Maminka: Kdo tam hrál?

Dítě: Ňáký lidi.

Maminka: O čem to bylo?

Dítě: Ale takový jako vo životě.

Maminka: Hm.


Informace o organizaci návštěv jednotlivých představení (budou 4) se žáci dozvědí ve škole i zde s dostatečným předstihem.

Ivana Nuhlíčková






--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve školním roce 2016/17 se přihlásilo 17 žáků, což je za posledních několik let největší počet. Zájem o divadlo roste! Během školního roku navštívíme vždy 4 různá divadelní představení. Zatím jsme zhlédli dne 12.10.2016 ve Vile Štvanice divácky úspěšnou komedii DVĚ KOMEDIE V KOMEDII (Giovan Battista Andreini), po které následovala diskuse s režisérem a herci. Žákům se představení líbilo, dost jsme se nasmáli.

Další objednané představení:
LOUSKÁČEK A MYŠÁK PLYŠÁK / P. I. Čajkovskij
Kdy: v čtvrtek dne 01. 12. 2016 od 19:00 hodin
Délka představení: 2:00 hod.
Kde: NÁRODNÍ DIVADLO, Ostrovní 2 , 112 30 Praha 1
Sraz bude v 18:00 na Kačerově. Rozchod cca 22:00 taktéž na Kačerově. Dohlédnu na to, aby děti nastoupili v pořádku do svého autobusu, ale již s nimi ke škole nepojedu! Nebo je možnost si své dítě osobně převzít buď přímo před Národním divadlem, nebo na Kačerově.
Za Klub Mladých diváků Mgr. Vít Černý

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od roku 2005 navštěvují zájemci z 8. a 9. tříd 4x ročně s KMD představení pražských divadel. Mezi nejúspěšnější představení patřily muzikály Kleopatra a Tři mušketýři v Divadle Brodway, Limonádový Joe v Hudebním divadle Karlín, Šakalí léta v Divadle ABC, činohry V zajetí filmu v Divadle v Celetné, Lucerna v Národním divadle, Baron Prášil v Divadle Hybernia, bubenická show Marimba v Divadle Minor.

Klub mladých diváků 2012/2013

V letošním roce měl KMD 11 členů a společně jsme navštívili tato představení:

23.10. Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor zlý pes! v Divadle V Celetné

13.1. Mikulášovy patálie v Divadle V Celetné

18.2. Obchodník s deštěm v Divadle Na Prádle.

Několik postřehů, jak se žákům 9.A představení líbilo:

  • Dialogy byly velmi chytré a vtipné. Nejlepší byl herec Jakub Saic, který také dabuje anglického herce Juda Sawa.
  • Zaujaly mě citáty - Stačí trochu věřit a strašně moc chtít. Když celý život sníme o hvězdě, je pak neuvěřitelné, když se jednoho dne probudíme a držíme ji v náručí.
  • Tato hra splnila mé očekávání.

Naše žákyně 9. třídy představuje hru:

Představení Obchodník s deštěm, které jsem navštívila s Klubem mladých diváků, bylo zajímavé a jsem ráda, že jsem ho viděla. Hlavní myšlenka byla, že když člověk věří a touží po něčem, dostane to. Hlavní postava, tedy „obchodník s deštěm", jež vtrhne uprostřed suchého léta do čtyřčlenné rodiny, vedené spíš nejstarším úzkoprsým synem Jonášem, než unaveným snivým otcem, který se snaží ukonejšit svou jedinou dceru Lízu, jež spěje k staropanenství, a uklidnit svého druhorozeného rozjíveného syna Jima. Obchodník, který všem tvrdí, že může přivolat déšť, postupně mění každého člena rodiny. Líze ukáže, že je vlastně krásná a ne ošklivá, jak si myslela, a Jimovi dokáže, že není hloupý, jak mu to jeho bratr Jonáš opakovaně říká. Celou dobu jsem však marně čekala, kdy i samotný Jonáš pozná, že život nemá přísný řád a neřídí se jen podle čísel. Ale marně. Příběh končí ve chvíli, kdy odhalený podvodný obchodník prchá a zanechá rodinu ve zcela jiném stavu, než když přišel.

26.4. nás čeká ještě představení Rain man v Divadle pod Palmovkou.

Na začátku června se mohou do Klubu mladých diváků přihlásit opět žáci budoucích 8. a 9.tříd. Čekají nás čtyři zajímavá představení za školní rok za pouhých 430 Kč.

Přihlášky přijímá Mgr. Julie Holasová.

Klub mladých diváků 2011/2012
Ve školním roce 2010/2011 měl v KMD 11 členů. V pátek 1. 10. 2010 jsme navštívili humorné ztvárnění Werichovy pohádky Lakomá Barka v Divadle ABC. Dětem se představení moc líbilo a dost se při něm nasmály.
Dne 24. ledna 2011 se chystáme na divadelní hru Na Hlavu! do Divadla v Celetné. Těšíme se na humornou podívanou se spoustou ironie a nadsázky.
Hodnocení žákyně 9.A: Divadelní představení se mi moc líbilo, bylo velmi zábavné. Ze začátku byla hra strašidelná. Objevovali se na jevišti herci a běhali na místě, protože byli uvězněni v kostce. Nejdříve se báli spolu mluvit, ale časem z nich byli kamarádi. Převleky nebyly nijak zvláštní a ani se nestřídaly, ale to mi vůbec nevadilo. Kulisy nebyly žádné, jen ke konci představení, když se stříleli v baru, byla jedna kulisa. Rekvizit bylo jen málo, vše co potřebovali si představovali a to se mi líbilo nejvíce.
Copyright © 2009-2024 Základní škola Písnická v Praze 12
Developed by Kinet